Kurum İçi Eğitimlerle, Hizmet Kalitemizi Yükseltiyoruz
reklam
05 Şubat 2019
Kurum İçi Eğitimlerle, Hizmet Kalitemizi Yükseltiyoruz

Kurum İçi Eğitimlerle, Hizmet Kalitemizi Yükseltiyoruz

Çorlu Belediyesi kurum içi ve kurumlar arası güçlü iletişimi sağlamak ve yeni nesil belediyecilik anlayışıyla personellerine eğitimler vererek vatandaşlara daha iyi hizmet sunulması için çalışmalarını sürdürüyor.

Kamuoyu araştırmaları sonucunda belirlenen eğitimler personelin kişisel gelişimi mevzuattaki değişiklikler, işçi sağlığı, güvenliği ve günümüzde yaşanan gelişmelere de ayak uydurulacak şekilde Çorlu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ve Personel AŞ bünyesinde tüm personeli kapsıyor. Dinamik, kaynakları bilimsel ve doğru kullanan ve günümüz belediyeciliğine uyum sağlayan personel yetiştirmek amacıyla eğitim planları tüm hızıyla sürerken etkin, verimli ve iletişimi güçlü personel yetiştirmek adına eğitimler önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Belediye personeli eğitim sürecini değerlendiren Sarıkurt “Günümüzde eğitim, artık yaşam boyu devam eden ve sürekli ilerleyen ucu açık bir süreç. Nasıl bir insanın geleceği aldığı eğitimin nitelikleriyle şekilleniyorsa belediye personelinin niteliği ve gelişimi alınan eğitimlerle şekillenir.” diyerek eğitimin önemini vurguladı. İnsanlarımızın yaşamaktan mutluluk duyacakları, huzurlu ve sevgi dolu bir Çorlu yaratmak için personellere eğitimlerin devam edeceğinin altını çizen Sarıkurt “Hep daha iyisini hedefleyeceğiz. Eğitimli personelimizle vatandaşlarımıza hizmet kalitemizi sürekli arttıracağız.” şeklinde konuştu.
Editör : Tuğberk Erdem
492 Okunma
KÖŞE YAZARLARI
Murat Sevgi

Murat Sevgi

Yılmaz Çivici

Yılmaz Çivici

Nijat Ayvaz

Nijat Ayvaz

Mehmet Ali Esmer

Mehmet Ali Esmer

Atıf Mutlu

Atıf Mutlu