İDO’dan, Kurban Bayramı’nda 5 Bin 59 Sefer
reklam
15 Ağustos 2019
İDO’dan, Kurban Bayramı’nda 5 Bin 59 Sefer

İDO’dan, Kurban Bayramı’nda 5 Bin 59 Sefer

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla harekete geçen İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO), 09 Ağustos 2019 Cuma ve 18 Ağustos 2019 Pazar günleri arasında mevcut tarifesinin dışında 40 ek seferle vatandaşlara hizmet verecek.

İDO, Kurban Bayramı tatili boyunca 5 bin 59 seferle hizmet verecek. Bayram dönemlerinin yoğun trafiğinden ve stresinden uzak deniz seyahati seçenekleri için İDO, Kurban tatili boyunca tüm filosu ile seferberlik ilan etti. 09-18 Ağustos 2019 tarihleri arasında “Kurban Bayramı Tarifesi” uygulayacak olan İDO, bayram boyunca yaşanacak trafik yoğunluğunun da önüne geçecek.

İDO, 400 bini aşkın araç ile yaklaşık 4,6 milyon yolcu kapasitesi sunacak. En yoğun günlerin tatilin ilk ve son günleri olacağını hesaba katan İDO hızlı feribot, araba vapuru ve deniz otobüslerinde, 40 ek seferle yolcularını bayram sevinci içerisinde sevdiklerine kavuşturacak. İDO bayram boyunca hızlı feribotta toplam 792, dış hat deniz otobüsünde toplam 456, iç hat deniz otobüsünde toplam 10 sefer sunacak. Araba vapuru hatlarındaki 3 bin 801 seferle birlikte İDO’nun Kurban Bayramı boyunca sunduğu toplam sefer sayısı 5 bin 59’a ulaşacak.

Kurban Bayramı tatili dönemi sefer saatlerine dair ayrıntılı bilgilere ulaşmak isteyenler, İDO’nun resmi internet sitesinden yararlanabilirler.
Editör : Tuğberk Erdem
166 Okunma
KÖŞE YAZARLARI
Murat Sevgi

Murat Sevgi

Yılmaz Çivici

Yılmaz Çivici

Nijat Ayvaz

Nijat Ayvaz

Mehmet Ali Esmer

Mehmet Ali Esmer

Atıf Mutlu

Atıf Mutlu