Tekirdağ Büyükşehir’in Hizmet Kalitesi, Eğitimle Yükselecek
reklam
12 Aralık 2021
Tekirdağ Büyükşehir’in Hizmet Kalitesi, Eğitimle Yükselecek

Tekirdağ Büyükşehir’in Hizmet Kalitesi, Eğitimle Yükselecek

Trakya Belediyeler Birliği’nin, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde görevli zabıta personeline yönelik düzenlediği eğitim programları sürüyor. Göreve yeni başlayan personele, “Davranışsal Açıdan Bireyler ve İnovatif Yöntemler” konulu eğitim verildi.

Trakya Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde görevli zabıta personeline yönelik düzenlenen eğitim programları devam ediyor. Personelin kurumsal ve bireysel gelişimlerinin yanı sıra hizmet kalitesine de katkı sağlanması amacıyla organize edilen kurum içi eğitim programları kapsamında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde göreve yeni başlayan zabıta personeline “Davranışsal Açıdan Bireyler ve İnovatif Yöntemler” konusunda yeni bir eğitim verildi.

Trakya Belediyeler Birliği Müdürü Ogün Kürümoğlu tarafından verilen eğitimde, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nde görevlerine yeni başlayan zabıta personelinin, “Davranışsal Açıdan Bireyler ve İnovatif Yöntemler” ana konusu çerçevesinde “Belediyecilik ve İnovasyon”, “Kişilik Kavramı ve Tanımı”, “Davranışsal İktisat Perspektifi”, “Karar Verme ve Karar Verme Aşamasına Etki Eden Unsurlar” temalı birçok konuda personele bilgilendirme yapıldı.

Trakya Belediyeler Birliği Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, eğitim programı ile ilgili açıklamasında personelin kişisel ve kurumsal gelişiminin önemini vurguladı. Başkan Albayrak, “Trakya Belediyeler Birliği olarak, üye belediyelerimizden gelen eğitim taleplerini değerlendiriyoruz. Bugün Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizde görevlerine yeni başlayan zabıta personelimize yönelik yeni bir eğitim programı gerçekleştirdik. Etkin ve verimli çalışma ortamları yaratmak, hizmet kalitesini artırmak adına kurum içi eğitimlerin artırılması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle belediyelerde görevli personelin çalışma prensipleri gereği, hem vatandaşla hem de birbirleriyle olan iletişimini olumlu yönde güçlendirmesi gerekmektedir. Bunun yolu da eğitimli ve bilgili olmaktan geçer. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak biz de kendi içimizde belirli aralıklarla eğitimlerimize devam edeceğiz. Eğitimi vermiş olan Trakya Belediyeler Birliği Müdürü’müze ve katılan zabıta personelimize teşekkür ediyorum.” dedi.
Editör : Tuğberk Erdem
380 Okunma
KÖŞE YAZARLARI
Murat Sevgi

Murat Sevgi

Yılmaz Çivici

Yılmaz Çivici

Nijat Ayvaz

Nijat Ayvaz

Mehmet Ali Esmer

Mehmet Ali Esmer

Atıf Mutlu

Atıf Mutlu