Notice (8): Undefined index:  [APP/models/survey.php, line 42]
Notice (8): Undefined index: Oy Kullanan [APP/models/survey.php, line 42]
Warning (2): ini_set() [function.ini-set]: Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time [CORE/cake/libs/cake_session.php, line 535]
Warning (2): ini_set() [function.ini-set]: Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time [CORE/cake/libs/cake_session.php, line 536]
Warning (2): ini_set() [function.ini-set]: Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time [CORE/cake/libs/cake_session.php, line 537]
Warning (2): ini_set() [function.ini-set]: Headers already sent. You cannot change the session module's ini settings at this time [CORE/cake/libs/cake_session.php, line 538]
Ergene Belediye Meclisi, Haziran Oturumu’nda Bir Araya Geldi
reklam
04 Haziran 2022
Ergene Belediye Meclisi, Haziran Oturumu’nda Bir Araya Geldi

Ergene Belediye Meclisi, Haziran Oturumu’nda Bir Araya Geldi

Ergene Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel başkanlığında gerçekleştirildi. Ulaş Belediye Düğün Salonu’nda yapılan toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karar bağlandı.
Ergene Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Ulaş Belediye Düğün Salonu’nda yapılan oturumda bir araya geldi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel başkanlığında gerçekleştirilen Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda, şu kararlar alındı:

-İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün 20.05.2022 tarih ve 330 sayılı yazısına konu olan memur kadrosu ihdas edilmesi hususu, görüşülerek karara bağlandı.

-İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 20.05.2022 tarih ve 1524 sayılı yazısına konu olan 1/1000 ölçekli Çorlu Büyükkarıştıran Tatbikat Uygulama İmar Planı’nın Vakıflar Mahallesi’nde yaklaşık 12 bin 975 m²’lik park alanı olarak ayrılmış kısmının 201 Ada 4 ve 5 Parseller, 314 Ada 3 Parsel ile tescilsiz alanda yer alan park alanı yönünden iptal edilmesi hususu, görüşülerek karara bağlandı.

-İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün 20.05.2022 tarih ve 333 sayılı yazısına konu olan mevcut dolu memur kadrolarında derece değişikliği yapılması hususu, görüşülerek karara bağlandı.

-İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün 23.05.2022 tarih ve 1541 sayılı yazısına konu olan Cumhuriyet Mahallesi Demirbaba Mevkii konut alanına ilişkin uygulama imar planı değişikliği, görüşülerek karara bağlandı.

-Velimeşe Mahallesi İncirlik Mevkii, Ergene Belediyesi Sorumluluk alanındaki parsellerde yapılan uygulama imar planı değişikliği konulu 20.05.2022 tarih ve 14 sayılı İmar Komisyon Raporu, görüşülerek karara bağlandı.

Editör : Tuğberk Erdem
133 Okunma
KÖŞE YAZARLARI
Murat Sevgi

Murat Sevgi

Yılmaz Çivici

Yılmaz Çivici

Nijat Ayvaz

Nijat Ayvaz

Mehmet Ali Esmer

Mehmet Ali Esmer

Atıf Mutlu

Atıf Mutlu